Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

NAŠE ZÁVAZKY

USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS

VÝHODY USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS

Volbou USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS získáváte daleko více než jen ojeté vozidlo.

Used Trucks by Renault Trucks vám poskytne tu nejlepší zkušenost již při výběru, nákupu až po samotné předání ojetého vozidla.

USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS vaše cesta k úspěchu

MORE THAN A USED TRUCK

KVALITA

STANDARDY VÝROBCE: Každé ojeté vozidlo prodávané v síti Renault Trucks je jasně zaznamenáno v databázi vozového parku výrobce. Díky tomu garantujeme jeho původ, stáří a počet ujetých km.  Každé vozidlo je kompletně zkontrolováno prostřednictvím 200 bodové technické. Kvalitu hlídáme bez kompromisu. Vozidla renovujeme výhradně s použitím certifikovaných náhradních dílů za striktního dodržení všech technologických postupů  a standardů výrobce.

STANDARDY VÝROBCE
ZÁRUKA VÝROBCE

ZÁRUKA VÝROBCE: Záruka Renault Trucks Selection se vztahuje na klíčové komponenty vašeho vozidla po dobu 2 let nebo ujetí 320 000 ujetých km (hnací řetězec + systém následného zpracování výfukových plynů). 2letá záruka se dále vztahuje na náhradní díly montované v našich autorizovaných servisech. Informace o zárukách jsou sdíleny v celé servisní síti Renault Trucks.

ŘEŠENÍ NA MÍRU

ŠIROKÁ NABÍDKA:  K dispozici máte širokou nabídku vozidel, včetně nabídky vozidel z naší továrny pro ojetá vozidla Used Trucks, pro vyhledání toho nejvhodnější řešení s ohledem na vaše potřeby a podnikání. Naši odborníci vybírají, renovují, připravují a certifikují vozidla v továrně pro ojetá vozidla Used Trucks. Nabízíme vám širokou škálu příslušenství pro optimalizaci vašeho výkonu, bezpečnosti, života řidiče na palubě a k tomu mnohem více!

ŠIROKÁ NABÍDKA
VÝHODNÉ A PRAKTICKÉ SLUŽBY

VÝHODNÉ A PRAKTICKÉ SLUŽBY: Naše široká nabídka služeb přispívá k vaši profitabilitě a dlouhodobé návratnosti vaší investice. Získáváte informace o vaší spotřebě společně s návrhy na opatření pro dosažení úspory paliva. Nabízíme finanční a pojišťovací služby šité na míru potřebám vašeho podnikání a zajistíme, aby vaše vozidlo vyrazilo co nejrychleji na silnici. Naše smlouvy o údržbě a opravách přispívají k vašemu naprostému klidu při provozu vozidla.

DŮVĚRA

BLÍZKÝ VZTAH: Známe vás i vaše podnikání. Nabídneme vám to nejvhodnější řešení, které zajistí hladký průběh plnění vašich závazků. S naší asistenční službou se postaráme o vaše vozidlo 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, ať už jste kdekoli.  Záleží nám na vašem úspěchu, a proto jsme vám na blízku.

BLÍZKÝ VZTAH
TÝM PROFESIONÁLŮ

TÝM PROFESIONÁLŮ: Vaše ojeté vozidlo bude rozpoznáno v 1 100 servisech po celém světě, všechny potřebné úkony tak budou probíhat hladce a rychle, ať už jste kdekoli. Speciálně vyškolení odborníci, kteří mají k dispozici špičkové vybavení vhodné pro vaše vozidla, jsou školeni na všechny nové produkty a diagnostické softwary.