Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

RENAULT TRUCKS SÍŤ

ŠIROKÁ NABÍDKA VOZIDEL VE VÁŠEM OKOLÍ

Ať už se obrátíte přímo na některé z našich prodejních center ojetých vozidel nebo na některého z našich obchodních zástupců Renault Trucks, vždy zde naleznete ojeté vozidlo - tahač nebo podvozek - ideální pro vaše obchodní aktivity - rozvoz zásilek, regionální přepravu, mezinárodní přepravu, přepravu těžkých nákladů, silniční přepravu, přepravu cisternovými vozidly, sklápěčky, stavebnictví a silniční práce, příjezd na stavbu, přepravu s řízenou teplotou atd.

RENAULT TRUCKS : HUSTÁ SERVISNÍ SÍŤ

HUSTÁ SERVISNÍ SÍŤ

Vaše ojeté vozidlo je rozpoznáno ve více než 1 500 servisech v celém světě. Díky tomu vám dokážeme rychle a spolehlivě pomoci, ať jste kdekoli.
Speciálně vyškolení odborníci, kteří mají k dispozici špičkové vybavení vhodné pro vaše vozidla, jsou pravidelně školeni na všechny nové produkty a diagnostické softwary.

http://www.renault-trucks.net

HUSTÁ SERVISNÍ SÍŤ

VZTAH ZALOŽENÝ NA DŮVĚŘE

Naši odborníci vám odpoví v 16 jazycích a zajistí asistenční servis, opravy a patřičnou kvalitu služeb 7 dnů v týdnu a 24 hodin denně.
Ať jste kdekoli, vždy učiníme vše pro to, aby vaše vozidlo bylo co nejdříve opět v provozu a dokončilo zakázku.

VZTAH ZALOŽENÝ NA DŮVĚŘE RENAULT TRUCKS
ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY

ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY

Protože v oblasti kvality vašeho ojetého vozidla nepřipouštíme kompromis, používáme výhradně díly, které byly sestrojeny a homologovány pro vozidla Renault Trucks. Tyto díly jsou identické s původně namontovanými díly a jejich kompatibilita s vozidlem je zaručena. Tyto spolehlivé, robustní a výrobcem certifikované díly jsou vám dostupné okamžitě nebo na objednávku v naší síti.