Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Všechny nabízené služby vám přinesou úspory, ušetří čas, nebo zcela jednoduše umožní přidat příslušenství nutné pro vaši aktivitu.

FINANCOVÁNÍ A POJIŠTĚNÍ Renault Trucks

FINANCOVÁNÍ A POJIŠTĚNÍ

Finanční služby Renault Trucks vám přinesou nabídku pro financování a pojištění na míru přímo u vašeho obchodního zástupce. Rozumíme vaší profesi a známe všechna její specifika. Díky tomu poskytujeme spolehlivé služby vhodné pro každého zákazníka a konkrétní ojeté vozidlo. S řešením financování Renault Trucks navíc chráníme vaši bonitu a finance. Seznamte se již nyní s naší nabídkou financování dle vašeho rozpočtu i bez něj, včetně naší nabídky pojištění, v části Služby na internetových stránkách Renault Trucks vaší země  www.renault-trucks.com.

ZÁRUKA VÝROBCE AŽ 24 MĚSÍCŮ!


Po dokončení všech kontrol a revizí jsme schopni vám garantovat širokou nabídku ojetých vozidel se zárukou na celý hnací řetězec - motor, převodovku nebo nápravu, což jsou klíčové součásti našich ojetých vozidel.
Tato záruka je platná v celé obchodní síti Renault Trucks. Vyhledejte si všechny výhody a ostatní služby nabídky Renault Trucks Selection: Nabídka Renault Trucks Selection

ZÁRUKA VÝROBCE Renault Trucks
ASISTENCE ODSTRANĚNÍ ZÁVAD A ODTAŽENÍ VOZIDLA


ASISTENCE ODSTRANĚNÍ ZÁVAD A ODTAŽENÍ VOZIDLA


Pro ještě větší klid poskytujeme společně se zárukou Renault Trucks Selection asistenční služby pro odstranění závad a odtažení vozidla bez ohledu na příčinu kromě nehody (podrobnosti naleznete ve smlouvě). Vozidlo bude odtaženo do nejbližšího autorizovaného servisu Renault Trucks a čas nepojízdnosti tak bude zkrácen na minimum.
Tuto asistenční službu zajišťuje přímo výrobce a zahrnuje tahač a přívěs. Náklady jsou hrazeny do výše 3 500 eur v Evropě (podrobný seznam pokrytých oblastí je uveden ve smlouvě).
Tato záruka je dostupná pouze pro vozidla Renault Trucks Selection.

SESTAVTE SI VLASTNÍ VOZIDLO POMOCÍ NABÍDKY PŘÍSLUŠENSTVÍ

Výběrem značky Renault Trucks si pořizujete víc než jen nákladní vozidlo. Výběrem vlastního příslušenství můžete optimalizovat jeho rentabilitu a zvýšit jeho odolnost, komfort i bezpečnost. 
K dispozici je široká nabídka příslušenství: střešní tyče, ráfky, parkovací klimatizace, vzduchové pistole a mnoho dalších. Vše najdete v našem katalogu!

Své příslušenství můžete vybírat dvěma způsoby:
1. Vyhledat nejbližšího autorizovaného prodejce
2. Pomocí elektronického katalogu příslušenství Renault Trucks: Hledáte určitou konkrétní položku? Použijte obsah na straně 2 a přejděte přímo na příslušnou kategorii.

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ
EXPORT RENAULT TRUCKS

EXPORT: VŽDY TO NEJVHODNĚJŠÍ VOZIDLO PRO DANÉ PROSTŘEDÍ

Renault Trucks se zavázala přispívat k ochraně životního prostředí. Vozidla této značky splňují podmínky nejpřísnějších limitů platných v daných oblastech.
Uvedení našich ojetých vozidel do souladu s normami bylo zajištěno našimi odborníky tak, aby zůstal dlouhodobě zachován nejvyšší výkon vozidel.
Vozidlo s vhodným hnacím řetězcem představuje nižší riziko nepojízdnosti, záruku kvalitních poprodejních služeb a zhodnocení vaší investice.
Exportujete vozidlo, nebo si přejete zakoupit některý z našich kamionů pro export? Kontaktujte nás.

OPTIFLEET: ZVYŠTE RENTABILITU SVÉHO VOZOVÉHO PARKU

Renault Trucks vám nabízí Optifleet, řešení pro správu vozového parku „na klíč“, které budete mít stále po ruce a díky kterému dosáhnete snížení provozních nákladů. Prostřednictvím portálu www.optifleet.net získáte trvalé spojení s vašimi vozidly.
Díky záznamům o vozidle a řidičích můžete řídit své aktivity v reálném čase a máte kontrolu nad hlavními výdaji. K tomu slouží zejména e-mailem automaticky zasílané výpisy Eco Score. Nabídka Optifleet, bezplatná pro modelové řady ojetých vozidel T, C a K, je dostupná jako nezávazná smluvní služba i jako předplacený balíček. Více informací naleznete na

http://www.renault-trucks.cz/optifleet

OPTIFLEET RENAULT TRUCKS
ŘEŠENÍ OPTIFUEL  RENAULT TRUCKS

ŘEŠENÍ OPTIFUEL

Pro optimalizaci vašeho rozpočtu a úsporu paliva vám nabízíme program úspory paliva bez ohledu na stáří vašeho vozidla.
Nabízíme vám tato jednoduchá a účinná řešení pro vaše ojetá vozidla:

Pomocí systému Optifuel Infomax, který je kompatibilní se všemi generacemi vozidel počínaje vozidly dle norem Euro 2, můžete provádět podrobné analýzy vašeho stylu řízení.

Školení Optifuel je školení pro hospodárnou a úspornou jízdu od prvních ujetých kilometrů.

Pro více informací navštivte stránky  http://www.renault-trucks.cz/optifuel-solutions