Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Renault Trucks P-Road

Podvozek k dostavbě pro potřeby vašeho podnikání

Renault Trucks provádí adaptaci ojetých tahačů na podvozky s označením P-Road ve svých specializovaných dílnách pro ojetá vozidla v závodě v Bourg-en-Bresse. Technici instalují na původní tahač nové podélníky, související připojení a provádějí veškeré potřebné technické úpravy tak, aby vozidlo splňovalo požadavky na svůj budoucí provoz. Pro ojetá vozidla jsou uplatňovány stejné výrobní postupy a normy jako v případě nových nákladních vozidel pro zajištění maximální kvality a robustnosti.
Renault Trucks T P-Road si můžete přizpůsobit s ohledem na vaše podnikání díky široké nabídce volitelné výbavy anebo si můžete vybrat některé z našich vozidel připravených k okamžitému odběru. S Renault Trucks T P-Road získáváte všestranného partnera pro vaše každodenní podnikání. 
K dispozici máte v případě potřeby hustou síť 1100 servisních míst Renault Trucks. Díky tomu vám dokážeme rychle a spolehlivě pomoci, ať už jste kdekoli. Naše síť je tu pro vás, abyste mohli být stále na cestě!
 

RANGE T P-ROAD

 • 1.    Podvozek k dostavbě řady T, EURO 6
 • 2.    STANDARDNÍ konfigurace 4x2, 11L a 13L
 • 3.    Tři různé délky rozvorů (5600, 6000, 6500)
 • 4.    Nové podélníky a spoje
 • 5.    Zadní převis s maximální délkou

 

VOZIDLO NA MÍRU PRO RŮZNÉ DRUHY PROVOZU :

 • Nástavby na míru (chladicí zařízení, užitkové vozidlo, valník s plachtou, skříňový vůz, atd.)
 • Kabiny podle typu provozu (autoškola, standardní provedení, stěhovací vozidlo)
 • Vlečný hák
 • Nádrž < 400 L
 • Zadní výklopné čelo
 • Rezervní kolo na zadním převisu
 • Box na nářadí
   
RANGE T P-ROAD

ROBUSTNOST

Výběr, kontrola a renovace Renault Trucks T P-Road probíhá ve specializovaných dílnách Renault Trucks: nové podélníky, nové spoje, maximální délka zadního převisu. U těchto úprav prováděných v našem výrobním závodě je kladen důraz na maximální kvalitu a robustnost. 
Renault Trucks T P-Road je certifikované vozidlo, na které se vztahuje záruka výrobce na hnací řetězec.

Řešení na míru vašim potřebám

Renault Trucks nabízí model Renault Trucks T P-Road jako všestranné a okamžitě dostupné řešení: meziměstská nebo regionální doprava, kontejnerová přeprava, silniční doprava, přeprava v hutnictví, dřevařství a také doprava v těžkém průmyslu. 
Model Renault Trucks T P-Road poskytuje širokou nabídku volitelných výbav na míru vašemu podnikání: délka rozvorů 5600/6000/6500, nové nádrže na palivo 540L a na AdBlue 68L a pro montáž různých typů nástaveb: stěhování, chladírenská přeprava, skříňová nástavba na 21/19 palet nebo autoškola.

Dostupnost a blízkost

Ať jste kdekoli, díky vašemu obchodnímu zástupci Renault Trucks máte přístup k největší nabídce ojetých vozidel v celé Evropě.
Každé vozidlo Renault Trucks T P-Road prochází před renovací ve výrobním závodě důkladnou 200 bodovou technickou kontrolou v souladu s normami a postupy výrobce.
K dispozici máte v případě potřeby hustou síť 1100 servisních míst Renault Trucks. Díky tomu vám dokážeme rychle a spolehlivě pomoci.
Speciálně vyškolení odborníci, kteří mají k dispozici špičkové vybavení vhodné pro vaše vozidla, jsou pravidelně školeni na všechny nové produkty a diagnostické softwary a používají výhradně originální náhradní díly.